ZABEZPEČENÍ JABLOTRON

Proč instalujeme Jablotron 100?

Spolehlivé zabezpečení a ochrana jsou klíč ke spokojenému životu a práci

S alarmem JABLOTRON 100 je vaše rodina v bezpečí a navíc s ním můžete ovládat světla nebo garáž. To vše i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON.

 

Ovládání systému je navíc hračkou:

Segmenty fungují jako semafor. Když svítí zelená, alarm je odjištěný a vy se můžete volně pohybovat po domě.


Naopak červená stejně jako na přechodu značí STOP. Dům je zajištěný proti zlodějům a neoprávněné vniknutí alarm ihned zaznamená.


Díky světelné signalizaci na klávesnici alarmu okamžitě vidíte, co je a co není chráněno.

MOBILNÍ APLIKACE

Pomocí mobilní a webové aplikace MyJABLOTRON nastavíte na dálku váš alarm a ovládáte zařízení nebo spotřebiče v domě.

 

Ať už jste na dovolené, v práci nebo jste si jen odskočili na nákup, máte přehled o tom, co se doma děje.

 

Aplikace mimo jiné umí:

 • Nabídnout přehled o všech zařízeních od Jablotronu
 • Ovládat váš alarm stejně jako na klávesnici
 • Zobrazit foto z detektorů v místnosti
 • Sledovat teplotu nebo spotřebu energií

KLÍČENKA

Ovládajte systém dálkově, designovým ovladačem. Umožňuje nejen zastřežit systém, ale dokáže ovládat i různá elektrická zařízení či vyvolat tísňový poplach.
Navíc komunikuje obousměrně - ovladač Vám potvrdí provedení akce zpětnou optickou a akustickou odezvou. To vše i na více systémech JABLOTRON 100 (například doma a v kanceláři). Nemusíte tak mít víc ovladačů najednou.

CO OD NÁS ČEKAT

Co jsou naše silné stránky?

 • Bezdrátové systémy

  Hlavní výhodou je bezesporu minimální stavební zásah do existujícícho interiéru. Veškerá komunikace prvků je šifrována a je 100% chráněna proti napadení. Detektory vynikají nízkou spotřebou baterií. Drobnou nevýhodou je nutnost měnit baterie v jednotlivých periferiích.
 • Drátové systémy

  Do připravované novostavby, rekonstrukce, popř. do komplikovaných prostor, využíváme drátové detektory. Zkrátka tam, kde nevadí náš stavební zásah. Tato forma instalace je o něco ekonomičtější. Není nutné měnit baterie v jednotlivých detektorech.
 • Domácí i firemní automatizace

  Ovládání posuvné brány, garážových vrat, automatické závlahy, automatické rozsvěcování příjezdové cesty i jiné složitější akce - a to vše stále v rámci zabezpečovacího systému. O tom, že to děláme dobře, svědčí jistě i ocenění výrobcem Jablotron za "Vychytávku roku"
 • Standardní záruka je pro naše systémy 5 let. V případě, že navíc využijete připojení na PCO, pak přidáme další 2 roky - tj. 7 let záruky. Protože co instalujeme, tomu věříme.
 • Nabízíme unikátní podporu, jak záruční, tak pozáruční. Dohled nad námi instalovaným EZS je po celou dobu životnosti zcela BEZPLATNĚ.